مجتمع به روایت تصویر
لینک های سایت

http://yerevanschool.ir/images/2.jpg

http://yerevanschool.ir/images/5.jpg

http://yerevanschool.ir/images/3.jpg

http://yerevanschool.ir/images/4.jpg

بازدید از دبیرستان گارن دمیرچیان شهر ایروان

          روز پنجشنبه هم زمان با ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر دبیران دبیرستان مجتمع آموزشی شهید فهمیده ، همراه با معاونین آموزشی و اجرایی و همچنین مدیریت مجتمع از دبیرستان گارن دمیرچیان شهر ایروان بازدید به عمل آوردند.

          در ابتدا و در بدو ورود همکاران مجتمع از طرف مسئولین دبیرستان مورد استقبال قرار گرفتند و با راهنمایی یکی از معاونین آن دبیرستان ، کلاس درسی را که به افتخار ریاست جمهور سابق گارن دمیرچیان به همان نام نامیده می شود بازدید نمودند.سپس جلسه کوتاهی با حضور مسئولین آن مدرسه و همکاران مجتمع برگزار گردید.در این جلسه آقای حسانی مدیر مجتمع ضمن ابراز خرسندی از فرصت پیش آمده ، ابراز امیدواری نمودند که این بازدید بتواند تاثیر مثبتی بر افزایش همکاری ها بین مجتمع شهید فهمیده و دبیرستان گارن دمیرچیان داشته باشد.ایشان همچنین از همکاری خوب و صمیمانه بخش فرهنگی شهرداری در انجام این دیدار تقدیر و تشکر نمودند.سپس معاون آموزشی آن مجتمع ضمن خیر مقدم و اظهار خوشحالی اعلام نمودند که این دبیرستان یکی از قدیمی ترین دبیرستان های ایروان بوده و تاسیس آن به سال 1968 میلادی بر می گردد و در حال حاضر تعداد 430 نفر دانش آموز دارد.ایشان یکی از ابتکارات دبیرستان را برگزاری کلاس های مشترک موضوعی اعلام نمودندو مقرر گردید که به اتفاق همکاران از این کلاس ها بازدید به عمل آید.

          پس از اتمام صحبت ایشان به دلیل هم زمانی ساعت استراحت دبیران ، ملاقات کوتاهی به صورت معارفه بین دبیران آن دبیرستان و همکاران مجتمع صورت گرفت و جناب آقای حسانی همکاران مجتمع را به آن دبیران معرفی نمودند ، به دلیل استقبال خوب آن دبیران و پرسش های متعدد مقرر گردید که پس از بازدید از فضای آن دبیرستان مجدداً جلسه مشترکی به صورت تخصصی برگزار گردد.

          پس از آن همکاران در کلاس موضوع مشترک حضور پیدا نمودند.یکی از معاونین دبیرستان توضیح دادند که این کلاس به زبان انگلیسی ارایه می شود و هر سه موضوع فیزیک ، شیمی و زیست به صورت مشترک ارایه می شوند و مطالب و مسایل علمی به صورت هم زمان توسط سه دبیر تخصصی به بررسی گذاشته می شودکه در ادامه آن به ترتیب دبیران شیمی و زیست شروع به تدریس نمودند و این تدریس با همراهی دانش آموزان به زبان انگلیسی ادامه پیدا کرد.

          سپس بازدید از سایر بخش ها نظیر کارگاه رایانه ، سالن غذاخوری و سالن ورزشی انجام پذیرفت و با هماهنگی به عمل آمده بین دبیران تربیت بدنی دو دبیرستان و موافقت مسئولین مقرر گردید مسابقه فوتسال بین تیم های دو آموزشگاه برگزار گردد.

          در ادامه و بر اساس هماهنگی قبلی جلسه تبادل نظر بین دبیران در محل دفتر دبیران انجام گرفت . در این جلسه دبیران تخصصی در رشته های مختلف اعم از شیمی – ریاضی – ادبیات – تاریخ – و ... ضمن تبادل نظر ، کتاب های درسی آن دبیرستان و جزوات آموزشی و ... را مورد بررسی دقیق قرار دادند که این بخش از بازدید بسیار مورد توجه قرار گرفت.در ادامه بازدید از آزمایشگاه فیزیک و شیمی و همچنین کتابخانه و سایر بخش ها صورت پذیرفت و در پایان در جلسه جمع بندی جناب آقای حسانی مدیر مجتمع ضمن تقدیر و تشکر مجدد از میزبانی آن دبیرستان ، از ایشان دعوت نمودند تا از مجتمع شهید فهمیده نیز بازدید به عمل آورند.همچنین به رسم یادبود هدایایی به مسئولین آن دبیرستان اهدا گردید و همینطور هدایایی نیز از طرف آن دبیرستان به مجتمع شهید فهمیده اهدا شد.

          در پایان عکس یادگاری در محل مجسمه گارن دمیرچیان گرفته شد.این بازدید پس از 2 ساعت پایان یافت.