مجتمع به روایت تصویر
لینک های سایت

http://yerevanschool.ir/images/2.jpg

http://yerevanschool.ir/images/5.jpg

http://yerevanschool.ir/images/3.jpg

http://yerevanschool.ir/images/4.jpg

برگزاری دیدار دوستانه فوتسال 

به منظور گسترش روابط فرهنگی بین دو کشور ایران و ارمنستان و توسعه هر چه بیشتر ارتباط با مدارس کشور ارمنستان ، دیدار دوستانه فوتسال بین دو تیم منتخب مجتمع شهید فهمیده ایروان و تیم منتخب دبیرستان شماره 63 ایروان برگزار گردید.

این دیدار با حضور سرکار خانم کاراپتیان رییس محترم امور فرهنگی و مدارس شهرداری ماسیو و همچنین جناب آقای حسانی مدیر محترم مجتمع و به میزبانی مدرسه شماره 62 برگزار گردید.

       جناب آقای حسانی مدیر محترم مجتمع هدف از برگزاری این دیدار را ابلاغ پیام صلح و دوستی به دانش آموزان آن مدرسه و همچنین گسترش روابط فرهنگی و پرورشی بین دو کشور بیان نمودند.ایشان انجام چنین دیدارهای ورزشی را از اهداف پرورشی مجتمع دانسته و گفتند که این اهداف در راستای تحقق اسناد بالادستی نظام آموزش و پرورش تدوین گردیده اند و اضافه نمودند که در آینده ای نزدیک دیدارهای دوستانه دیگری در سایر رشته های ورزشی نظیر بسکتبال و والیبال و ... برگزار خواهد گردید.

       در پایان ایشان از زحمات مجدانه و دلسوزانه جناب آقای اسدی مربی محترم تیم فوتسال و جناب آقای بهنام فر سرپرست محترم تیم و همچنین سرکار خانم عالیشوندی مربی محترم ورزش مجتمع تقدیر و تشکر نموده و از همکاری خوب شهرداری ماسیو نیز قدردانی کردند.