مجتمع به روایت تصویر
لینک های سایت

http://yerevanschool.ir/images/2.jpg

http://yerevanschool.ir/images/5.jpg

http://yerevanschool.ir/images/3.jpg

http://yerevanschool.ir/images/4.jpg

          بازدید سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان از مجتمع شهید فهمیده

روز پنجشنبه مورخ 94/7/30 هم زمان با ایام سوگواری آقا اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش ، جناب آقای سجادی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان و هیئت همراه از مجتمع آموزشی شهید فهمیده بازدید نمودند.

  ابتدا از سالن غذاخوری تازه افتتاح شده و خیرساز بازدید نمودند و گزارش مشروح از برنامه تغذیه میان وعده و رایگان توسط جناب آقای حسانی مدیر مجتمع به سمع ایشان رسانیده شد و سفیر محترم نیز ضمن تاکید بر ادامه انجام برنامه تغذیه رایگان و تایید این برنامه نقطه نظرات و پیشنهاداتی در خصوص بهتر انجام شدن آن ارائه نمودند.

          سپس از سالن ورزشی مجتمع بازدید به عمل آمد و جناب آقای سجادی از نزدیک در جریان چگونگی استفاده از سالن در ساعات ورزش و غیر ورزش قرار گرفته و چگونگی انجام تمرینات ورزشی در سالن را از زبان معلم ورزش شنیدند که در این رابطه نیز به منظور بهبود فعالیت های ورزشی پیشنهاداتی ارائه نموده و بر انجام ورزش های بومی محلی به ویژه برای دختران و همچنین ورزش های دیگر از جمله طناب کشی و ... که موجب افزایش سطح نشاط و شادابی دانش آموزان می گردد تاکید نمودند.

در ادامه بازدید از وضعیت آموزشی مجتمع با حضور در بخش ابتدایی و در کلاس درس صورت پذیرفت که ایشان از نزدیک روند آموزشی دانش آموزان را مورد بازدید قرار دادند.دانش آموزان نیز ایتدا به چهار زبان انگلیسی ، ارمنی ، عربی و فارسی به ایشان خیر مقدم گفتند که مورد استقبال ویژه سفیر محترم واقع گردید.از نکات قابل توجه در این بخش می توان به استفاده از نرم افزارهای آموزشی و وسایل کمک آموزشی اشاره کرد .

          سپس ضمن بازدید از فضای فیزیکی بخش متوسطه از کتابخانه ، آزمایشگاه و نمازخانه نیز بازدید به عمل آمد و نکات لازم در راستای بهبود کیفیت و بهینه سازی و به روز رسانی از طرف سفیر محترم به مسئولین مربوطه یادآوری گردیده شد.

          در ادامه نشست مشترکی با مدیریت مجتمع برگزار گردید و اطلاعات کلی در خصوص مجتمع و ... فیزیکی نیازها و کمبودها ، اولویت های آموزشی و پرورشی ، نحوه ارتباط با اولیا ، برنامه کلاسی ، آمار مجتمع و ... به اطلاع ایشان رسانیده شد . همچنین گزارش مختصری از بازدید مدیران مدارس ارمنی نیز به سمع ایشان رسانیده شد که مورد استقبال قرار گرفت.در همین راستا سفیر محترم نیز نکات بسیار مهمی ایراد فرمودند از جمله تاکید بر حفظ کرامت و حرمت اولیا و مراجعین بیش از پیش و توجه به امر آموزش و استفاده از امکانات الکترونیکی و ... که مقرر گردید توسط مدیریت مجتمع این موارد پیگیری گردد.

          در پایان ایشان ضمن حضور در جمع دبیران محترم دوره متوسطه و خداقوت گفتن به آنان از حضور در مجتمع اظهار خرسندی نموده و اعلام کردند نکات لازم به اطلاع مدیریت رسانیده شد و برای همکاران مجتمع آرزوی توفیق نمودند.

          شایان ذکر است که سفیر محترم به منظور تعمیر و بهینه سازی بعضی از تجهیزات دستورات لازم را برای کمک از طرف سفارت به مجتمع صادر نمودند.