مجتمع به روایت تصویر
لینک های سایت

http://yerevanschool.ir/images/2.jpg

http://yerevanschool.ir/images/5.jpg

http://yerevanschool.ir/images/3.jpg

http://yerevanschool.ir/images/4.jpg

مراسم آغاز سال تحصیلی جدید

          مراسم آغاز سال تحصیلی جدید به همراه مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در کشور ارمنستان و معاون  ایشان،  رایزن محترم فرهنگی ،رایزن محترم نظامی مهمانان خارجی اعم از مدیران مدارس ارمنی و شهردار منطقه ای ایروان ،مسول فرهنگی و امور مدارس شهرداری و با حضور اولیای محترم و کارکنان گرامی مجتمع به همراه دانش آموزان عزیز  برگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران مدیریت مجتمع ضمن خوش آمد گویی به حضار بویژه دانش آموزان  عزیز، پیام وزیر محترم آموزش و پرورش جناب آقای دکتر فانی  را قرائت کردند و اعلام نمودند که در راستای پیام وزیر محترم شعار امسال این مجتمع ((کیفیت بخشی با رویکرد توجه به نیروی انسانی )) می باشد.

      در ادامه جناب آقای رییسی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران سخنان ارزنده و توصیه های مفیدی ایراد نموده و مجددا خواستار کیفیت بخشی هرچه بیشتر در مجتمع شدند. در پایان از دانش آموزان برتر سال قبل با اهدا لوح تقدیر و جوایز تجلیل بعمل آمد و سپس زنگ آغاز سال تحصیلی جدید توسط سفیر محترم ،شهردار منطقه ای ایروان و مدیریت مجتمع بصدا در آمد و دانش آموزان  با بدرقه حضار پس از گذشتن از زیر قرآن  و اهدا شاخه گل و بسته فرهنگی (که به تناسب هر پایه و رشته جداگانه آماده گردیده بود) با همراهی دبیران و آموزگاران  به کلاس های درس رفتند.لازم به توضیح است که از طرف شهرداری برای دانش آموزان سال اول ابتدایی نیز هدایای جداگانه ای تهیه شده بود که به آنان اهدا گردید.

          در پایان، مهمانان جلسه همراه با سفیر محترم ، مدیریت و تعدادی از خیرین اقدام به افتتاح سالن غذاخوری و سلف سرویس مجتمع نمودند.