مجتمع به روایت تصویر
لینک های سایت

http://yerevanschool.ir/images/2.jpg

http://yerevanschool.ir/images/5.jpg

http://yerevanschool.ir/images/3.jpg

http://yerevanschool.ir/images/4.jpg

حضور گروه پارلمانی دوستی ایران و ارمنستان متشکل از 6 نفر از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

گروه پارلمانی دوستی ایران و ارمنستان متشکل از 6 نفر از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی شامل آقایان دکتر احمدی لاشکی نماینده محترم مردم چالوس و عضو کمیسیون آموزشی ، دکتر کائیدی عضو کمیسیون بهداشت و درمان و به عنوان سرپرست گروه ، دکتر کارن خان لری و دکتر روبرت بگلریان نمایندگان محترم ارامنه ، دکتر یوناتن بت کلیا نماینده محترم آشوریان و دبیر کل اتحادیه جهانی آشوریان و همچنین سرکار خانم دکتر بیات نماینده محترم مردم ساوه و عضو کمیسیون بهداشت و درمان از مجتمع آموزشی شهید فهمیده ایروان بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که با هماهنگی سفارت محترم جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان صورت پذیرفت ابتدا در جلسه ای مشترک ، مدیر محترم جناب آقای حسانی گزارشی از فعالیت های آموزشی و پرورشی مجتمع در سال جاری ارائه نمودند و بیان کردند که این مجتمع نه تنها یک مرکز آموزشی ، بلکه یک پایگاه مهم فرهنگی متعلق به جمهوری اسلامی می باشد که تمام توان خود در جهت نشر و توسعه فرهنگ ایرانی را در کشور ارمنستان به کار بسته است . ایشان به عنوان مثال به بحث توسعه آموزش زبان فارسی اشاره کرده و گفتند در سال جاری علاوه بر بازدید های متعددی که از این مجتمع توسط دانش آموزان و معلمان مدارس ارمنی و برگزاری مسابقات ورزشی و ... صورت پذیرفته ، نسبت به توسعه شیوه های نوین آموزش زبان فارسی و برگزاری کلاس های ضمن خدمت برای فارسی آموزان ارمنی اقدامات مهمی داشته است .

سپس نمایندگان محترم به اتفاق مدیر محترم مجتمع و نماینده محترم سفارت جمهوری اسلامی در جمع آموزگاران و دبیران و عوامل اجرایی مجتمع آموزشی شهید فهمیده حضور یافتند و تمامی نمایندگان به سرپرستی جناب آقای دکتر کائیدی به بیان نقطه نظرات خویش پرداختند.همچنین در ادامه و در فضایی بسیار صمیمی ، تمامی همکاران مجتمع نیز به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود در زمینه آموزش و پرورش پرداختند و انتظارات خود را از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بیان نمودند.

پس از این نشست نمایندگان محترم از فضای فیزیکی مجتمع و کلاس های درس و سالن ورزشی و ... بازدید نمودند که نکته جالب در این بازدیدها اظهار نظر تعدادی از نمایندگان محترم در خصوص حسن انجام فعالیت ها در این مرکز بود که بیان نمودند علیرغم آنکه از مدارس متعددی در داخل و خارج از کشور بازدید کرده اند لیکن این مجتمع یکی از بهترین مراکز از نظر فعالیت های آموزشی و پرورشی و همچنین هوشمندسازی بوده است .

در پایان و پس از گرفتن عکس یادگاری مشترک با بدرقه همکاران بازدید نمایندگان محترم از مجتمع آموزشی شهید فهمیده پایان یافت .