مجتمع به روایت تصویر
لینک های سایت

http://yerevanschool.ir/images/2.jpg

http://yerevanschool.ir/images/5.jpg

http://yerevanschool.ir/images/3.jpg

http://yerevanschool.ir/images/4.jpg

نشست مشترک سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان با سرپرست محترم مدارس جمهوری اسلامی ایران در ترکیه و آسیای میانه

روز سه شنبه 94/3/13 و همزمان با نیمه شعبان و سالروز ولادت حضرت قائم (عج) ، جلسه ای با حضور جناب آقای رئیسی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان و جناب آقای ابراهیم پور معاون ایشان و همچنین جناب آقای ندرلو سرپرست محترم مدارس جمهوری اسلامی ایران در ترکیه و آسیای میانه و جناب آقای ناصری معاون محترم اداری – مالی ایشان و جناب آقای حسانی مدیر محترم مجتمع شهید فهمیده در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایروان برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا جناب آقای رئیسی ضمن خیر مقدم ، از تلاش های همکاران مجتمع شهید فهمیده و مدیر محترم آن مجتمع قدردانی نموده و فرمودند مدیریت باید به گونه ای باشد که تمامی همکاران و دانش آموزان و اولیای آنان احساس آرامش کنند. ایشان ضمن تقدیر و تشکر مجدد از زحمات جناب آقای حسانی مدیر محترم مجتمع خواستار توجه جدی به کیفیت بخشی امر آموزش در سال تحصیلی آتی شدند.

          همچنین جناب آقای ابراهیم پور نیز ضمن خیرمقدم گفتن به حضار و تشکر از زحمات مجتمع شهید فهمیده در خصوص اصلاح اساس نامه انجمن اولیا و مربیان پیشنهاداتی ارائه نمودند.در ادامه جناب آقای ندرلو ضمن ابلاغ سلام گرم و صمیمی جناب آقای بابالو قائم مقام وزیر و ریاست مرکز بین الملل و مدارس خارج از کشور ، از همکاری گرم و صمیمی سفارت جمهوری اسلامی ایران با مجتمع شهید فهمیده قدردانی نمودند و بیان کردند بر خود لازم می دانستیم که حتما برای عرض تشکر در این جلسه حضور یابیم . ایشان نیز در ادامه از فعالیت های جناب آقای حسانی که موجب ایجاد آرامش مناسبی در مجتمع گردیده اند ، تقدیر و تشکر نمودند . در ادامه جناب آقای ناصری نیز به طور خاص از همکاری های سفارت در خصوص پرداخت فوق العاده اشتغال همکاران فرهنگی تقدیر و تشکر نمودند.

          در ادامه جناب آقای حسانی مدیر محترم نیز ضمن تشکر متقابل بر توجه جدی به کیفیت بخشی امر آموزش در سال تحصیلی آتی تاکید کردند.

          در پایان جناب آقای ندرلو با اهدای لوح تقدیر از همکاری ها و زحمات جناب آقای رئیسی و جناب آقای ابراهیم پور تقدیر و تشکر نمودند.