مجتمع به روایت تصویر
لینک های سایت

http://yerevanschool.ir/images/2.jpg

http://yerevanschool.ir/images/5.jpg

http://yerevanschool.ir/images/3.jpg

http://yerevanschool.ir/images/4.jpg

جشن پایان دوره ابتدایی و جشن میلاد حضرت مهدی(عج) و جشن تکلیف دختران پایه سوم

صبح روز دوشنبه مورخ 94/3/11 و با دعوت قبلی از والدین دانش آموزان دوره ابتدایی و به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و پایان سال تحصیلی دوره ابتدایی ، با حضور مدیریت و پرسنل  و دانش آموزان این دوره ، جشنی برگزار گردید که مورد استقبال خانواده ها قرار گرفت .

با حضور به موقع دانش آموزان و والدین راس ساعت 10:30 ، با تلاوت قرآن مجید و اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران توسط گروه همخوان پایه اول ، مراسم جشن آغاز شد و با خیر مقدم و بیانات مدیریت محترم مجتمع جناب آقای حسانی مراسم ادامه یافت . در این بخش آقای حسانی با تشکر از حضور والدین در تمامی برنامه ها و مراسم در طول سال تحصیلی ، به نقش مهم خانواده در پیشرفت تحصیلی فرزندان اشاره نموده و هدف از برگزاری جشن پایان سال دوره ابتدایی را ایجاد روحیه نشاط و سرزندگی توصیف کردند و اعلام نمودند که با توجه به اینکه جشن الفبا در دانش آموزان شوق و ذوق فراوانی برانگیخت ،   برای برگزاری این جشن همزمان با میلاد حضرت ولی عصر(عج) ویژه تمامی دانش آموزان ابتدایی اقدام شد .

          آقای حسانی در حضور والدین از معاونت و کادر اجرایی آموزشگاه و به ویژه معلمین دوره ابتدایی تشکر داشته و بیان کردند که به حق و انصاف ، هم والدین و هم حوزه مدیریت آموزشگاه از عملکرد معلمین در این بخش رضایت کامل دارند. همچنین ایشان در خصوص ثبت نام سال آینده نکاتی را به والدین متذکر شدند و با قرائت شعری زیبا در توصیف حضرت مهدی(عج) میلاد این امام همام را گرامی دانستند و با خواندن دعای فرج تعجیل در فرج امام زمان را خواستار شدند و به عنوان حسن ختام سرلوحه قراردادن زندگی امامان را به شاگردان و والدین توصیه کرده و خطاب به دانش آموزان پایه سوم آنان را در انجام تکلیف دینی و مذهبی ترغیب نمودند و برایشان آرزوی سلامتی کردند.

          در ادامه مراسم دانش آموزان دختر پایه سوم با روشن کردن شمع ، ورود به سن تکلیف خود را اعلام کردند و با پوشیدن چادر و حجاب کامل به امام زمان خود اقتدا کرده و با همراهی معلم مربوطه به خواندن شعر و دکلمه و اجرای نمایش پرداختند.سپس دانش آموزان پایه دوم سرودی را در وصف امام زمان خواندند.پس از آن دانش آموزان پایه چهارم نیز شعری را در وصف معلم برای والدین و دانش آموزان اجرا نمودند و دانش آموزان کلاس اول هم شعر مهدی آل فاطمه را به صورت گروهی اجرا کردند.در بین این مراسم دانش آموزان پایه های پنجم و ششم با نواختن قطعات موسیقی و اجرای دکلمه و شعر، شور و نشاط را به جشن افزودند.در این مراسم از یکی از هنرمندان عرصه هنر دعوت به عمل آمده بود تا با اجرای تکخوانی با همراهی یکی از دانش آموزان پایه پنجم و کف زدن همه حاضرین اقدام به مولودی خوانی نماید.

          پس از اتمام اجرای برنامه های کلاسی ، مجری مراسم که یکی از دانش آموزان پایه ششم بود ، با توزیع شماره هایی بین دانش آموزان و اعلام 6 شماره تصادفی توسط مدیر ، اقدام به اجرای مسابقه بین دانش آموزان نمودند که پس از انجام مسابقه هدایایی توسط مدیریت محترم  و معلم محترم پایه پنجم اهدا گردید . در خاتمه خانواده ها و دانش آموزان به صورت مجزا در کلاس های خودشان حضور یافتند .در ضمن با هماهنگی قبلی برای هر یک از دانش آموزان یک عکس با اندازه A4 ( با حضور معلم و همه همکلاسی های هر پایه بود )تهیه شده  بود که به آنان به عنوان یادبود سال تحصیلی 94 – 1393 اهدا گردید.

          در ادامه دانش آموزان و والدین همراه با معلم مربوطه با برش کیکی که برای هر پایه بصورت مجزا تدارک دیده شده بود درهر کلاس پذیرایی شدند و روز پرنشاط و به یاد ماندنی در کنار همدیگر سپری کردند.

          در پایان از زحمات همکاران دوره ابتدایی در برگزاری این جشن تقدیر و تشکر می گردد:

          کلاس اول : جناب آقای اسدی

          کلاس دوم : سرکار خانم عالی شوندی

          کلاس سوم : سرکار خانم ناصحی

          کلاس چهارم : سرکار خانم سهرابی

          کلاس پنجم : جناب آقای رحمان پور

          کلاس ششم : سرکار خانم شریفی