مجتمع به روایت تصویر
لینک های سایت

http://yerevanschool.ir/images/2.jpg

http://yerevanschool.ir/images/5.jpg

http://yerevanschool.ir/images/3.jpg

http://yerevanschool.ir/images/4.jpg

بزرگداشت روز جهانی بهداشت و هفته سلامت با شعار (ایمنی غذا از مزرعه تا سفره )

از روز 19 فروردین ، 7 آوریل به مناسبت روز جهانی بهداشت و هفته سلامت در مراسم صبحگاه برنامه هایی به مدت یک هفته و با حضور تمامی دانش آموزان و کارکنان و مسئولین مجتمع به شرح زیر برگزار گردید.

پس از تلاوت قرآن مجید و قرائت پیام قرآنی و انجام ورزش های صبحگاهی توسط دانش آموزان در هر روز ، مدیر محترم مجتمع در خصوص اهمیت بهداشت و نهادینه کردن امنیت غذا و بهبود تغذیه و کاهش بیماری های حاصل از سو تغذیه و چگونگی ارتقای سلامت جامعه با رعایت رژیم غذایی مناسب و کاهش میزان قند و شکر و نمک و جلوگیری از بروز سونامی سرطان و سکته های حاصل از فشار خون بالا در سنین کم سخنانی ایراد می نمودند.

          همچنین در هفته سلامت مربی ورزش مجتمع نیز با تاکید بر سلامتی مبتنی بر ورزش و بهداشت شخصی و تغذیه سالم و خواب و استراحت کافی و اینکه قدردان نعمت بزرگ سلامتی خود باشیم سخنانی ایراد می نمودند.دانش آموزان نیز در رابطه با سلامت و بهداشت مقاله و دکلمه هایی قرائت می کردند.

          در پایان هفته بهداشت نیز که مصادف با روز بزرگداشت شاعر و عارف نامی کشورمان عطار نیشابوری بود ، در مراسم صبحگاه برنامه هایی به شرح زیر اجرا گردید . ابتدا قرائت قرآن و اجرای اذکار بدون افعال نماز توسط دانش آموزان و سپس مدیر محترم مجتمع ضمن تبریک بزرگداشت این شاعر و عارف نامی کشورمان چند بیت از اشعار عطار نیشابوری را قرائت فرمودند.