مجتمع به روایت تصویر
لینک های سایت

http://yerevanschool.ir/images/2.jpg

http://yerevanschool.ir/images/5.jpg

http://yerevanschool.ir/images/3.jpg

http://yerevanschool.ir/images/4.jpg

گزارش نشست مدیر مجتمع با مدیر دانشگاه پلی تکنیک ایروان

در راستای اجرای بند 3-7 سند تحول بنیادین مبنی بر برقراری ارتباط سازمان یافته با مراکز علمی و بند 1-7 مبنی بر نهادینه سازی و تقویت همکاری مدرسه با مراکز فرهنگی و علمی و به منظور افزایش میزان آگاهی دانش آموزان و ایجاد انگیزه برای رشد آموزشی آنان ، نشست مشترکی با حضور مدیریت مجتمع و رئیس دانشگاه پلی تکنیک جناب آقای توک ماجیان و مدیر کل آموزشی آن دانشگاه جناب آقای سورن گورکی آقبالیان برگزار گردید . 

در این نشست که در محل دفتر مدیریت دانشگاه پلی تکنیک ایروان برگزار شد زمینه های همکاری دو جانبه بین دو مرکز آموزشی مورد بررسی قرار گرفت و در پایان مقرر گردید بمنظور آشنایی بیشتر دانش آموزان رشته های ریاضی و فیزیک مجتمع شهید فهمیده با گرایش ها و رشته های دانشگاه مربوط بازدیدی از آن دانشگاه داشته باشند . همچنین مقرر گردید نشست علمی مشترک بین اساتید آن دانشگاه با دبیران مجتمع شهید فهمیده برگزار گردد .

لازم به ذکر است دانشگاه پلی تکنیک ایروان در سال 1933 میلادی تأسیس شده است و در حال حاضر در بیش از 19 رشته از جمله عمران ، برق ، انرژی ، مکانیک ، متالوژی ، کامپیوتر و ... با بیش از 1200 دانشجو فعالیت دارد و دانشجویان از سراسر دنیا از جمله کشور عزیزمان ایران در این دانشگاه مشغول تحصیل می باشند و تا دوره دکتری امکان ادامه تحصیل وجود دارد .