مجتمع به روایت تصویر
لینک های سایت

http://yerevanschool.ir/images/2.jpg

http://yerevanschool.ir/images/5.jpg

http://yerevanschool.ir/images/3.jpg

http://yerevanschool.ir/images/4.jpg

برگزاری جلسه عمومی انجمن اولیاء ومربیان مجتمع آموزشی شهید فهمیده


جلسه عمومی انجمن اولیاء و مربیان مجتمع آموزشی شهید فهمیده روز شنبه مورخ 93/11/25 رأس ساعت 16 با حضور معاون محترم سفیر جمهوری اسلامی و حضور پر شور اولیاء دانش آموزان و مسئولین و معلمین در محل سالن اجتماعات مجتمع برگزار گردید.

ابتدا آیاتی از قرآن مجید تلاوت شد و سرود جمهوری اسلامی توسط حضار اجرا گردید. سپس نماینده انجمن اولیاء و مربیان در خصوص مصوبات جلسات انجمن و اقدامات صورت گرفته از جمله (هوشمندسازی کلاس های درس و تهیه نرم افزار های آموزشی از ایران وچگونگی تشکیل کلاس های فوق برنامه و ...) و نیز مصوبات در دست اقدام از جمله (انجام معاینات پزشکی برای کلیه دانش آموزان و ...) گزارشی ارائه نمودند. در ادامه معاون آموزشی مجتمع در خصوص روند پیشرفت فعالیت های آموزشی و تحلیل و میانگین نمرات دانش آموزان همراه با نمایش همزمان از برد هوشمند سالن و چگونگی برگزاری آزمون های داخلی و آزمون های خارج از مجتمع و نیز برنامه ریزی درسی که برای دانش آموزان تهیه شده بود بیاناتی ایراد نمودند.

در ادامه ی جلسه جناب آقای ابراهیم پور معاون محترم سفیر جمهوری اسلامی به نمایندگی از ایشان پیامی به حضار اعلام نمودند که  در این پیام سفیر محترم از مدیریت , اعضای انجمن ادلیاء و مسئولین و معلمین مدرسه که دلسوزانه تلاش وفعالیت میکنند قدردانی نموده بودند.

سپس مدیر محترم مجتمع ضمن خیر مقدم به حضار  از زحمات بی دریغ اعضای انجمن اولیاء و مربیان و معلمین و کارکنان مجتمع که مجدانه و با وجدان کاری مضاعف انجام وظیفه میکنند قدردانی کرده و با اشاره به سند  تحول بنیادین آموزش و پرورش که ایثار گری و اعتماد و نظم و قانون مندی همکاران مجتمع در آن نمود پیدا کرده است و اینکه پیشرفت و رشد آموزشی و پرورشی در مجتمع روند بسیار خوبی دارد از کلیه همکاران  که نسبت به فعالیت های محوله حساسیت خوبی دارند و همگی به صورت شبانه روزی و با دلسوزی و فداکاری به دنبال بهبود روند کاربوده و به فرد فرد دانش آموزان توجه ویژه دارند ,تشکرنمودند.

درپایان‌مدیر مجتمع به سؤالات‌اولیاءدر خصوص فعالیت‌های آموزشی‌پاسخ داده و جلسه با صلوات برمحمد و آل محمد خاتمه یافت.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt