مجتمع به روایت تصویر
لینک های سایت

http://yerevanschool.ir/images/2.jpg

http://yerevanschool.ir/images/5.jpg

http://yerevanschool.ir/images/3.jpg

http://yerevanschool.ir/images/4.jpg

نواختن زنگ انقلاب درمجتمع شهید فهمیده

همزمان با سی وششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران وسالگرد غرور آفرین ورود حضرت امام خمینی (ره)به میهن اسلامی صبح امروز زنگ انقلاب  به صورت نمادین توسط سفیر محترم جمهوری اسلامی  در مجتمع آموزشی شهید فهمیده به صدا درآمد .

در این مراسم علاوه بر سفیر محترم کشورمان و همراهانشان , امام جماعت محترم مسجد ایروان ورایزن محترم فرهنگیرایزن محترم نظامی  واعضای محترم انجمن اولیای مدرسه حضور داشتند که مراسم باشکوهی به شرح ذیل برگزار گردید:

ابتدا  قرآن به صورت گروهی توسط دانش آموزان دوره ابتدایی تلاوت گردید. سپس سرود ملی توسط حضار در سالن اجراگردیدو در ادامه  زنگ انقلاب توسط سفیر محترم به صورت نمادین نواخته شد سپس مدیر محترم مجتمع ضمن خوش آمد گویی به مهمانان عزیز فرا رسیدن دهه مبارک فجر را تبریک گفتند .

در ادامه جناب سفیر محترم جمهوری اسلامی در خصوص انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن بیاناتی ایراد فرمودند و ایشان به تلاش ها و زحماتی که برای پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره)و با حمایت و پشتیبانی مردم صورت گرفت اشاره نمودند و درباره سخن امام خمینی (ره) در ارتباط با اینکه کسانی که در حکومت جمهوری اسلامی ایران پست و مقامی دارند باید اعتقاد قلبی به نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه داشته باشند در غیر این صورت به حکومت ونظام اسلامی خدشه و آسیب وارد خواهند نمود بیاناتی ایراد فرمودند. 

سپس سرود انقلابی توسط دانش آموزان  اجرا گردید و بعد از آن دکلمه ای در مورد ورود حضرت امام و حال و هوای آن روزها توسط یکی از دانش آموزان قرائت شد و بعد موسیقی سنتی توسط دانش آموزان دوره ی ابتدایی اجرا گردید و همزمان از دانش آموزان پذیرایی بعمل آمد در ادامه مراسم به دانش آموزان برتر آزمون تیمز و آزمون جامع جوایزی توسط سفیر محترم و مدیر مجتمع اهداء گردید .

در پایان  کلاس های هوشمند سازی شده مجتمع توسط سفیر محترم و سایر مهمانان  افتتاح گردید. و ایشان از تمامی کلاس ها بازدید نموده و از نزدیک در جریان چگونگی تدریس الکترونیک و هوشمند آموزگاران و دبیران قرار گرفتند . 

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt